Restaurace - PALERMO - Ubytovna

Restaurace - PALERMO - Ubytovna se nachází v krásném Jihočeském kraji v malebném městě Švandy Dudáka Strakonice.

Poloha  restaurace je ve sportovním centru města tj. plavecký bazén, fotbalový stadion, posilovny, masáže a samotná restaurace je v areálu zimního stadionu.Možno  přímého výhledu z restaurace na ledovou plochu.

Restaurace poskytuje restaurační a ubytovací služby.

Restaurace zajištuje teplou a studenou stravu denně od 10 hodin do 22 hodin a to v kapacitě  50 míst k sezení a salónek který má kapacitu 60 míst k sezení. Veškerá jídla zajištují vyučení a kvalifikovaní kuchaři na nejmodernějším technologickém vybavení, a dle posledních státních a hygienických předpisů.V salónku restaurace je možno zajistit veškeré rodinné, podnikové a jiné společenské akce. Salonek je samostatně uzavřen a plně zajištěn obsluhou dle požadavku hostů.Do všech těchto prostorů je zajištěn bezbariérový přístup.

Ubytování je v 2 patře nad restaurací s výhledem na řeku Otavu a spoustu zeleně v jejím okolí.

Ubytovna poskytuje 10 pokojů ve složení 1 lůžkové, 2 lůžkové, 3 lůžkové a 4 lůžkový. Pokoje jsou vybaveny střídmě ale prakticky. Každý pokoj má vlastní umyvadlo s teplou, studenou vodou ale samostatně uzamykatelné sprchy a WC jsou pouze na patře. Do celého patra je bezbariérový přístup. Většina pokojů má terasu s výhledem na řeku Otavu a dětské sportovní hřiště obklopené  ze všech stran krásnou zelení a novou cyklosteskou.Cena za ubytování je 300,- Kč za osobu a noc ale je to pouze cena informativní. Skutečná cena je smluvní dle délky ubytování, počtu  osob a dle výběru stravy.

Odkaz pro sdílení
Vložení mapy
" />
Vložením této mapy souhlasíte se smluvními podmínkami .